Hlavní strana | Kontakt
 
 
   
  O společnosti
   
  Certifikace
  Politika IMS
   
   
 
O společnosti  
Vznik společnosti LEDOPA se datuje k roku 2007,
kdy bylo odstartováno její působení na domácím trhu
 
   

Založení firmy předcházelo mnoholeté působení jejich zakladatelů v segmentu přepravy pohonných hmot.
Na základě
jejich zkušeností a dovednost byly pak stanoveny priority firmy LEDOPA s.r.o. a vypracován podnikatelský plán, z něhož vyplynuly základní pilíře pro stanovení procesního řízení firmy.

 

Management řízení

Tým spolupracovníků firmy je postaven na managementu změn, tedy na neustálé inovovaci všech procesů směřujících (především)
k zákazníkovi. Vedení firmy je proaktivní díky tenkému managmentu a přímému kontaktu se zaměstnanci na základní vrstvě tvorby hodnot firmy
(tedy s řidiči cisternových souprav).
Na základě této optimalizace je možné co možná nejvíce sledovat trh a požadavky zákazníků z řad ostaních dopravců, provozovatelů veřejných, vnitropodnikových a bezobslužných čerpacích stanic a dalších. V neposlední řadě je díky této architektuře vedení firmy docíleno minimalizace úzkých míst ve firmě, tedy procesů nepřinášejících přidanou hodnotu nabízeným službám (minimalizace plýtvání). Díky tomu je možné nabízet zákazníkům za kvalitní služby také kvalitní ceny a posilovat tak konkurenceschopnost firmy na trhu EU.

 

Přístup k zákazníkovi

V závislosti na požadavcích našich zákazníků, provozovatelů veřejných, vnitropodnikových a bezobslužných čerpacích stanic, se vždy snažíme o uspokojení jejich požadavků.

 

Technické zázemí

Jednou z priorit společnosti je udržovat krok s technickými a technologickými trendy používanými v ropném a petrochemickém průmyslu. V současné době má společnost LEDOPA s.r.o. k dispozici 27 cisternových souprav. Veškeré cisternové soupravy splňují příslušné normy na přepravu ropných produktů (minerálních olejů) a zároveň jsou vybaveny veškerým technickým zařízením, které splňuje evropská nařízení o přepravě těchto surovin.

 
 
  KDO JSME
   
  O společnosti
  Kontaktujte nás
 
   
 
  CO DĚLÁME
   
  Přeprava PHM
  Čerpací stanice
 
   
 
  JAK TO DĚLÁME
   
  Vozový park
  Certifikace
  Politika IMS
   
Autorizovaný přístup
 
 
Copyright © 2013 LEDOPA s.r.o.